Anasayfa Gazetemiz TEPE HOME, Zengin Ürün Çeşitleriyle Şanlıurfa'lıların Gözünü Doyuruyor

TEPE HOME, Zengin Ürün Çeşitleriyle Şanlıurfa'lıların Gözünü Doyuruyor

Mobilya ve ev aksesuarları gurubunda zengin ürün çeşitleriyle Türkiye?nin lider mağaza zinciri Tepe Home?un Şanlıurfa mağazası büyük ilgi görüyor.
Türkiye?nin mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en büyük mağazalar zinciri olan Tepe Home, Şanlıurfa mağazası ile gücüne güç katarak Karaköprü?de hizmete girdi.
TEPE HOME, Zengin Ürün Çeşitleriyle Şanlıurfa'lıların Gözünü Doyuruyor
1.12.2015

Mobilya ve ev aksesuarları gurubunda zengin ürün çeşitleriyle Türkiye’nin lider mağaza zinciri Tepe Home’un Şanlıurfa mağazası büyük ilgi görüyor.Türkiye’nin mobilya ve ev aksesuarı perakendeciliği alanında faaliyet gösteren ilk ve en büyük mağazalar zinciri olan Tepe Home, Şanlıurfa mağazası ile gücüne güç katarak Karaköprü’de hizmete girdi.Kuruluşundan itibaren hızlı bir büyüme sürecine giren Tepe Home, ilk mağazasını 1998 yılında Bilkent Center Alışveriş Merkezi’nde faaliyete geçirmiş olup, bugün 34 mağaza ve 110 bin metrekareyi aşan satış alanıyla faaliyet gösteriyor.. Ülkemizde aynı mekân içinde ve büyük alanlarda her türlü ev ofis mobilyasıyla ev aksesuarının birlikte müşterilere sunulması uygulaması Tepe Home tarafından başlatılmıştı.GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİTepe Home mağazalarında ana ürün grupları olarak mobilya ve ev aksesuarı yer alıyor. Bir evin veya iş yerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan lider zincir marka, mobilya ve aksesuar ana grupları altında değişik beğenilere hitap eden çeşitli tasarımlarda ve geniş fiyat aralıklarında olmak üzere binlerce çeşit ürünü mağazalarında müşterilerinin hizmetine sunuyor..Mobilya ürün grubunda oturma takımları, yemek odaları, yatak odaları, çocuk odaları, bebek odaları, gömme dolap sistemleri, bahçe mobilyaları, mutfak masaları, TV üniteleri, cash and carry ürünleri, banyo dolapları, ofis mobilyaları ve mutfak gibi ana ürünleri içeriyor. Bu gruplar içinde değişik beğenilere hitap eden, farklı tasarımlarda ve fiyat aralıklarında çok sayıda ürün çeşidi yer alıyor.Tepe Home, mobilya ürünlerinin çok büyük bir kısmını kendi üretim tesislerinde üretiyor. Ayrıca alanında uzmanlaşmış ve yüksek kalitede mobilya üreten diğer yerli ve yabancı tedarikçilerle de anlaşmaları bulunuyor.. Aksesuar grubu ise mutfak aksesuarları, hediyelik eşya, tekstil, banyo aksesuarları, aydınlatma ve halı gibi ürünlerden oluşuyor. Tepe Home, aksesuar ürünlerini alanında tanınmış, belli bir kaliteye sahip yerli ve yabancı üreticilerden tedarik ediyor.


Kaynak:
Sosyal Ağlarda Paylaş

TEPE HOME, Zengin Ürün Çeşitleriyle Şanlıurfa'lıların Gözünü Doyuruyor için Yourmlar | 0 Yorum

Yorum Yap
Ad Soyad*
E-posta*
Mesajınız