Anasayfa Gazetemiz Şehr-i Hayat'ta Sona Yaklaşılıyor

Şehr-i Hayat'ta Sona Yaklaşılıyor

DGS Yapı A.Ş.?nin 25 bin metrekarelik arazi üzerine kurduğu 9 blokta 272 daireden oluşan yeni bir yaşam alanı Şehr-i Hayat?ta sona yaklaşıldı.

Karaköprü?de uygulanan en büyük yaşam alanı ünvanına sahip olan Şehr-i Hayat, 20 bin metrekarelik peyzaj konseptine sahip. Sitede zengin sosyal yaşam alanları sınırları zorlarken, malzeme ve işçilikteki yüksek kalite dikkat çekiyor.
Şehr-i Hayat'ta Sona Yaklaşılıyor
1.12.2015

DGS Yapı A.Ş.’nin 25 bin metrekarelik arazi üzerine kurduğu 9 blokta  272 daireden oluşan yeni bir yaşam alanı Şehr-i Hayat’ta sona yaklaşıldı.Karaköprü’de uygulanan en büyük yaşam alanı ünvanına sahip olan Şehr-i Hayat, 20 bin metrekarelik peyzaj konseptine sahip. Sitede zengin sosyal yaşam alanları sınırları zorlarken, malzeme ve işçilikteki yüksek kalite dikkat çekiyor. Türkiye’nin en iyi markalarının tercih edildiği projede, 500 araç kapasiteli kapalı ve açık otopark, Türk hamamı, sauna, kafeterya, kapalı yüzme havuzu, mescit, vitamin bar, internet kafe, gölet alanları, bay ve bayanlara ayrı sosyal mekanlar, halı saha, fitness salonu, basketbol sahası, tenis kortu, toplantı salonu, kütüphane, sağlık kulübü, çocuk kreşi, internet kafe gibi bir çok özellik bulunuyor.Alanında uzman teknik kadrolarca nakış nakış işlenen DGS Şehr-i Hayat Projesi, eşsiz mimari çizgileriyle de dikkat çekiyor. Site sakinlerinin alışveriş ihtiyaçlarını karşılayacak olan 8 işyerine de sahip olan Şehr-i Hayat’ta 2016 yılı başlarında muhteşem bir hayat başlayacak.


Kaynak:
Sosyal Ağlarda Paylaş

Şehr-i Hayat'ta Sona Yaklaşılıyor için Yourmlar | 0 Yorum

Yorum Yap
Ad Soyad*
E-posta*
Mesajınız