Anasayfa Gazetemiz Maşuk Vadi Evleri Sosyal Yaşama HAzır

Maşuk Vadi Evleri Sosyal Yaşama HAzır

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi tarafından Maşuk Vadi Evleri?nde sürdürülen çevre düzenlemesi ve yeşillendirme çalışmalarını inceledi.
Maşuk Vadi Evleri Sosyal Yaşama HAzır
19.12.2015

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi tarafından Maşuk Vadi Evleri’nde sürdürülen çevre düzenlemesi ve yeşillendirme çalışmalarını inceledi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından sona gelinen çalışmalarla bölgeye yeni bir imaj kazandıracak olan parkta; Kamelya tipi oturma alanları, çocuklar oyun alanları, spor alanları mevsimlik çiçek ve dikimi ile yeşillendirme alanları olacak.Modern sosyal yaşam alanı olarak tasarlanan çalışmaları yerinde  inceleyerek, bölgede oturan vatandaşlarla çalışmalar hakkında sohbet eden Başkan Nihat Çiftçi, sosyal yaşam alanın bölgeye hayırlı olmasını diledi.Büyükşehir Belediyesi tarafından bölgede güzel çalışmalara imza atıldığını söyleyen Başkan Nihat Çiftçi, “Altyapı ve üst yapı çalışmaları anlamında yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Bu gün de bölgede incelemelerde bulunduk. Büyükşehir Belediyesi ekiplerimiz çok güzel bir parkın yapımına imza atıyor. Bir çok donatıdan oluşan parkın çocuk oyun alanları, spor alanları halkımızın rahat bir şekilde nefes alacağı yeşil analarıyla sona gelindi. Yeşillendirme ve ağaçlandırma çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte bölgede yaşayan vatandaşlarımızın hizmetine girecektir. Burada oturan bütün halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.


Kaynak:
Sosyal Ağlarda Paylaş

Maşuk Vadi Evleri Sosyal Yaşama HAzır için Yourmlar | 0 Yorum

Yorum Yap
Ad Soyad*
E-posta*
Mesajınız