Anasayfa Gazetemiz Ezrak İnşaat'tan Aksoy City Evleri

Ezrak İnşaat'tan Aksoy City Evleri

Şanlıurfa?da imara yeni açılan Konuklu beldesinde yaptığı başarılı projelerle bilinen Ezrak İnşaat, 120 konuttan oluşan Aksoy City Evleri?nin tanıtımına başladı.
Yeni Bir Medeniyet sloganıyla start verdiği 120 konutluk projeleri hakkında Urfa Projeler?e bilgi veren Ezrak İnşaat sorumlusu Abdulrezak Yıldız, şunları söyledi: ?Konuklu mahallesi bildiğiniz gibi belde statüsünde iken büyükşehir yasasıyla mahalle oldu. İmara açılan alanlarında ise ilk modern yapıları şirketimiz olarak biz yaptık. Baş
Ezrak İnşaat'tan Aksoy City Evleri
8.12.2015

Şanlıurfa’da imara yeni açılan Konuklu beldesinde yaptığı başarılı projelerle bilinen Ezrak İnşaat, 120 konuttan oluşan Aksoy City Evleri’nin tanıtımına başladı.Yeni Bir Medeniyet sloganıyla start verdiği 120 konutluk projeleri hakkında Urfa Projeler’e bilgi veren Ezrak İnşaat sorumlusu  Abdulrezak Yıldız, şunları söyledi: “Konuklu mahallesi bildiğiniz gibi belde statüsünde iken büyükşehir yasasıyla mahalle oldu. İmara açılan alanlarında ise ilk modern yapıları şirketimiz olarak biz yaptık. Başarıyla tamamladığımız Ezrak Sitesi, bugün bölgenin önemli bir yaşam merkezi haline geldi.”Sosyal alanları ve site yaşamının getirdiği avantajlarla dikkat çeken projelerinde, her kesimin ihtiyaçlarını gözeten bir konsept izlediklerini ifade eden Yıldız, “Konut ihtiyacı olanların talep ve beklentileri karşısında Aksoy City Evleri projemizi hayata geçirmeye karar verdik. Altı blok, 120 daireden oluşan sitemizde üç işyeri ve bir fırın da bulunuyor. Site içersinde ise yürüyüş parkurlarımız, yeşil alanlar, kamelyalar, osmanlı çeşmeleri, spor alanları, çocuk oyun parkı, otopark gibi sosyal alanlar bulunuyor” dedi.HER BÜTÇEYE UYGUNDeprem yönetmeliklerine uygun, yüksek kaliteli beton ve kaliteli malzemelerle inşa edilecek olan dairelerinin her bütçeye uygun koşullarla satışa sunulduğunu kaydeden Abdulrezak Yıldız, “Ezrak İnşaat olarak minimum kârla satışa sunduğumuz Aksoy City Evleri satış fiyatıyla da oldukça uygun. Ev sahibi olmak isteyenlerle oturup en uygun ödeme seçeneğini birlikte belirleyebiliyoruz. Aksoy City Evleri’nden bir daire almak isteyenler ister ayda bir, ister iki ayda bir, ister üç ayda bir ödeme yapma şansına sahipler. Ödeme cetvelini altı ayda bire kadar uzatma imkanımız var” şeklinde konuştu.30 AYDA TAMAMLANACAKAksoy City Evleri’nin inşaatına başladıklarını ve 30 ayda teslim edeceklerini belirten Yıldız, “Önceki tecrübelerimiz ve deneyimli ekibimizle bu projemizi de tam zamanında teslim etmeyi en önemli hedef edindik. İş terminimizi hazırladık. Şu andan itibaren sitemizde hangi işin hangi tarihte yapılacağını planlamış bulunuyoruz. Önceki projelerimizde olduğu gibi bu projemizde de tanıtım materyallerimizde belirtiğimiz tüm özellikleri ve mimari projeyi birebir uygulayacağız. Yeni bir ev sahibi olmak isteyen veya yatırımını gayrimenkule yapmak isteyen herkesi Konuklu’daki ofisimizde ağırlamaya hazırız” dedi.


Kaynak:
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ezrak İnşaat'tan Aksoy City Evleri için Yourmlar | 0 Yorum

Yorum Yap
Ad Soyad*
E-posta*
Mesajınız